Menü

Hakkımızda

Denizcilik alanında 1998 yılından bu yana Eny Yachtıng olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışmamızdan dolayı her müşterimize memnuniyet sağlamaktayız. Uzun zamandır bu alanda çalışmakta olduğumuzdan dolayı kadromuz deneyimli ve eğitimli ekiplerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetlerimizden sonra yapılan anketlerle de kendimi bu yıllar içinde daha da geliştirdik ve sektördeki diğer markaları arkamızda bıraktık. Uzman ve yenilikçi ekibimiz hala her gün kendimizi daha da geliştirmek için çalışmaktadır.  Fethiye, Göcek ve Ölüdeniz’de, gulet Kiralama, günlük tekne kiralama, motor yat kiralama, haftalık tekne kiralama, tekne kiralama ve yat kiralama hizmetleri sunmaktayız. Her müşteriye hitap eden fiyatlarımız ile birçok müşterimizi memnun etmekteyiz. Son model lüks tekne ve yatları ile hem konforun tadını çıkarabilir hem de bunu çok uygun bir fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Fethiye mavi turun tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle alanında uzman olan, Eny Yachtıng şirketimizi tercih edebilirsiniz. Mutluluğunuza garanti veriyoruz!

Lüks Teknelerimiz

Lüks teknelerimizde bulunan imkanlar diğer teknelere göre müşterilerimize daha fazla imkân sunmaktadır. Bundan dolayı daha fazla imkân arayanlar için vazgeçilmez olan bir kategoridir. Fiyat açısından diğer teknelerimize göre biraz daha pahalı olsa da sağladığı imkânları gördüğünüzde bu fiyatın az olacağını bile düşünebilirsiniz. Sağladığı imkanlar sayesinde doyasıya üst düzey bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Lüks teknelerimizde kişi sayısı 10 ile 6 kişi arasında değişmektedir ve 5 kabin bulunmaktadır. Tekne içinde klima, sauna kapalı ve açık yemek salonları, internet, playstation, bilgisayar gibi pek çok imkân bulunmaktadır. Bu imkanlar sayesinde krallara layık bir tatilin tadını çıkaracaksınız.

Ekonomik Teknelerimiz

Her müşterimizin isteğine ve imkanına göre teknelerimiz bulunmaktadır. Ekonomik sınıf teknelerimiz ile de müşterimizin cebini rahatlatıp aynı zamanda da iyi bir tatil keyfi sürmelerine fırsat veriyoruz. Genelde küçük grupların ya da kısa süreli tatilcilerin tercihi olan ekonomik teknelerimiz, fiyat açısından uygun olsa da sağladığı imkanlar ve konfor hiç de küçümsenecek derecede değildir. 4 kişiden 12 kişiye kadar ekonomik sınıf teknelerimiz mevcuttur. Ekonomik sınıfı teknelerimiz içinde de yine her türlü mutfak eşyası ve teknolojik aletler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müzik sistemi ve internet bağlantısı da bulunmaktadır. Bu teknelerin bu kadar ucuz fiyata nasıl bu imkana sahip olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız. Siz de bu alanda profesyonel bir firma ile çalışmak ve rüyalara layık bir tatil geçirmek istiyorsanız, Eny Yachtıng şirketini tercih edin.

 

 

 

 

WhatsApp